"TÜRKİYE TARİH YAZACAK!"

GERİ DÖN

Diğer

"TÜRKİYE TARİH YAZACAK!"

28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik yeni kampanyamız; ‘’TÜRKİYE TARİH YAZACAK!’’ sloganıyla billboardlarda yerini aldı.


Türk siyasetinde alışılagelenin aksine, illüstrasyon çizimlerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ve çeşitli demografilerden vatandaşlarımızın yer aldığı billboardlar Türkiye geneline yansıdı.

Cumhuriyet estetiğinin modernize edildiği billboardlarımızda, 2023 yılında; Atatürk’ümüzün vizyonu, her daim ileri düsturu, 1923 ruhu ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde Türkiye’nin tarih yazacağı mesajı verildi.

“14 Mayıs’ta sandıklarda” vurgusuyla tarihi seçimlerde; gençlerimizle, kadınlarla, yaşlılarımızla hep birlikte tarih yazacağımıza işaret edildi.

Kampanyamız dijital mecrada; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in resmî sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı video ile başladı.

 


‘’15 Mayıs’ın şafağında #TürkiyeTarihYazacak!’’ notuyla paylaşılan ilk kampanya videomuzda; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in son grup toplantısında çok ses getiren konuşması işlendi.

2017 referandum sürecinde Çanakkale’de toplantı yaptıkları salonun elektrikleri kesilince Genel Başkanımızın megafonla kalabalıklara seslendiği anlara, evinin önünün basıldığı anlara ve Ekrem İmamoğlu hakkında açılan davaya ilişkin Saraçhane’de konuşma yaptığı anlara; “Soruyorum sizlere! Bunca engeli, aştıktan sonra…Söyleyin! Bunca tehdide, direndikten sonra…Bunca ahlaksızlığa, göğüs gerdikten sonra… Bunca tuzağı bozduktan sonra söyleyin! Şimdi bizi bu kurşun mu korkutacak?” şeklinde değinildi.

Meclis kürsüsünden boş mermi kovanlarını yere atarak partililerimizden söz isteyen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in şu ifadeleri yer aldı:

‘’Tüm mermilere göğüs gerip; milletimize güneş olacaksınız! Söz mü? 15 Mayıs günü burada; gülmeyen yüzleri güldürmek için, susmuş sesleri haykırmak için, çöken karanlığı dağıtmak için 40’tan 40 bin olacaksınız! Söz mü? Türkün Türküsü olacaksınız! Söz mü? Milletin Şiiri olacaksınız! Söz mü? Bilge Kağan’ın, Kürşad’ın, Fatih’in torunları! Mustafa Kemal’in çocukları! Türkiye’nin İYİ ve cesur evlatları! Bu millet, 15 Mayıs sabahı; 21 yıldır, kendine biçilen deli gömleğini, yırtıp atacak. Bu millet, 15 Mayıs sabahı; istibdadın çürük zincirlerini, kırıp atacak. Bu millet, 15 Mayıs sabahı; hep bir ağızdan, ‘Hürriyet!’ diye haykıracak! Ve 15 Mayıs’ın şafağında; Türkiye, tarih yazacak! Söz mü? Allah sizlerden razı olsun. Sözünüz sözümüz, millet yolu, yolumuz olsun!’’

 

"TÜRKİYE TARİH YAZACAK!"