Muğla’dayız…

GERİ DÖN

Millet Bizi Çağırıyor!

Muğla’dayız…

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Muğla ziyaretinde Milas, Menteşe ve Marmaris ilçelerini ziyaret etti.

İl ziyaretleri kapsamında Muğla’nın ilçelerini gezen, vatandaşın dertlerini dileyen Genel Başkanımız ilk durağı Milas’ta genç bir üniversite öğrencisiyle karşılaştı. Genç arkadaşımız Marmaris’teki orman yangınına ilişkin üzüntüsünü dile getirirken; ‘’Atanmayı denesek atanamıyoruz. Ekonomi zaten gitti. Ekonomi konuşmak bile istemiyorum. Ben bu vatanın evladı değil miyim? Ben bu millete hizmet etmek istiyorum. Önüme taş koyuyorlar benim.’’ sözleriyle duygularını ifade etti.

Menteşe ilçesinde esnaf ziyaretlerine devam eden Genel Başkanımız kasap dükkânının; ‘’Ay var, günü besler. Gün var ayı besler.’’ sözleriyle karşılaşırken esnafın daha önce açıklanan destek paketlerinden almadığını da öğrendi.

Menteşe ilçesinde zeytin bahçelerine TOKİ tarafından el konulduğunu söyleyen vatandaşımız talimatın Cumhurbaşkanı’ndan geldiğini, 1.160 dönümün oraya ev yapılacağını söylerken; ‘’500 metrekarelik yeri 3.5 trilyonluk ihaleyle satıyorlar.’’ diye ekledi.

Merkez’de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün’ü makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Marmaris’te çıkan orman yangınında yangın söndürme çalışmaları esnasında şehit düşen Orman Genel Müdürlüğü personeli Görkem Hasdemir’in ailesine taziyede bulundu.