Kocaeli’ndeyiz…

GERİ DÖN

Millet Bizi Çağırıyor!

Kocaeli’ndeyiz…

Genel Başkanımız sayın Meral Akşener, Kocaeli’nde Gebze, Körfez ve Karamürsel ilçelerini ziyaret ederek ilçe esnafının sorunlarını dinledi.

Gebze’de bulunan esnaf, Genel Başkanımızın yolunu keserek; “200 milyar borcum var, Cumhurbaşkanı gelsin benim borcumu ödesin. Karım engelli, çocuğum engelli. Her yere müracaat ettik. Hiçbir yer yardım etmedi. 2 senedir bizi rezil etti. Her yere telefon açtım. %86 engelli çocuğum. Oyumu da ona verdim. Haram zıkkım olsun. Gelsinler, atsınlar içeriye. Ben 60 yaşındayım. Duysun beni.” diyerek Sayın Erdoğan’a tepkilerini dile getirdi.

“BEN SANDALYEDE O SARAYDA KONUŞUYOR”

Genel Başkanımız, kendisine “Niye esnaf geziyorsun?” diye soranlara cevaben; “Bana diyorlar ki; ‘Niçin esnaf geziyorsun?’  Bu dükkânın içinde ben çalışan görüyorum. Asgari ücretli insanlar görüyorum. Müşterilerin içinde işsiz genç görüyorum. Çiftçi görüyorum. Esnafın kapısından içeri girdiğinizde Türkiye’nin bütün gruplarından birer temsilci buluyorsunuz. Dolayısıyla biz sizinle Türkiye’yi öğreniyoruz.” diye konuştu.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı ziyaretleri ilgiyle takip ettiğini ifade eden Gebzeli esnaf; “Ben izliyorum. Türkiye’yi karış karış geziyorsunuz. Halkın sorunları ile ilgileniyorsunuz. Her sektörden her vatandaşın sorunlarıyla yakinen ilgilenerek gündeme taşıyorsunuz.’’ şeklinde konuştu.