30 Aralık, 2017

SAKARYA İL BAŞKANLIĞI BİNAMIZ AÇILDI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, İYİ Parti il ve ilçe teşkilat binalarının açılışlarını yaptığı şehir ziyaretleri hızla devam ediyor.

Bu ziyaret takvimi içerisinde sadece 2017 yılının son haftasında, beş il başkanlığı binamızın açılışı da yapılmış oldu. Ancak Aksaray, Yozgat ve Kırşehir ziyaretlerinin ardından 29 Aralık Cuma günü Kırklareli ziyaretinde Kırklarelili hemşehrilerine hitaben yağmur ve soğuk hava koşulları altında konuşmasını icra eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, maalesef üst solunum yollarına bağlı ufak bir sağlık problemi geçirdiğinden dolayı ilk defa olarak Sakarya'daki açılış törenine iştirak edememiş oldu.

Bununla birlikte çok sayıda İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisinin de katıldığı açılış törenine Sakaryalıların ilgisi çok büyüktü. Binlerce Sakaryalının törenin yapılacağı alanda hazır beklediği Sakarya İl Başkanlığı Binamızın açılışı; İYİ Parti Isparta Milletvekili ve Genel İdare Kurulu üyesi Nuri Okutan, İYİ Parti Genel Muhasibi Hayrettin Nuhoğlu, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Medya ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, çok sayıda Genel İdare Kurulu Üyesi ile çevre il ve ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu büyük bir kalabalık eşliğinde yapıldı.

Açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın hep bir ağızdan okunmasıyla başladı. Sonrasında İYİ Parti Sakarya Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever kısa bir açılış konuşması yaptı. Atasever'in ardından Sakaryalı hemşehrilerine hitap etmek üzere Koray Aydın Bey kürsüye davet edildi.

Koray Aydın, konuşmasına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in selamını Sakarya'ya getirdiğini söyleyerek başladı. Daha sonra Türkiye'nin mevcut durumuna ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti'nin her geçen gün iktidarı almaya bir adım daha yaklaştığını belirtti.

Bu konuşmanın ardından Sakarya il başkanlığı binamızın açılışı için İYİ Partili kadınlar eliyle kurdele kesim töreni icra edildi. Törenin ardından ise İYİ Partililere ve basın mensuplarına binanın tanıtımı yapılarak vatandaşlarla sohbetlerde bulunuldu.

Söyleyecekleri olan Sakaryalı hemşehrilerin sözleri dinlenildikten, hal ve hatırları sorulduktan sonra farklı şehirlerden bu güzel güne eşlik etmek üzere gelen İYİ Partililer, açılış törenine ev sahipliği yapan hemşehrileri ile vedalaşıp, bir dahaki sefere İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi'nin öncülüğünde geleceklerinin sözünü vererek Sakarya'dan ayrıldılar.