26 Mayıs, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çorum'da konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener partisinin Çorum'da düzenlediği mitingde önemli açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamaları şu şekilde:

Erdoğan'ı kastederek, “Bana diyor ki ‘Milletin cebindeki parayı soruyormuş. Sana ne milletin cebindeki paradan sen kendi cebine bak’ Siyasetçinin görevi kendi çebindekini değil milletin cebindeki paraya bakmaktır."

TRT’Yİ SATACAĞIM

Dün Kayseri yıkıldı, orada TRT beni tam 38 saniye gösterdi. TRT’yi satacağım parasını size vereceğim.

SORULAR ÇALINDI

Sorular çalındı. Soruları çalanlar yakalandımı hayır. Çalınan sorularla hakkı yenenlerin hakkını geri vereceğiz. Adam kandırılıyor. PKK kandırdı, FETÖ kandırdı, Merkel kandırdı, Barzani kandırdı. Gelen geçen kandırdı ama yandaş müteahhitin cebini doldurmayı biliyor.

BASTIĞI YERDE OT BİTMİYOR

Erdoğan bana kardeşim demesin Allah muhafaza. Bastığı yerde ot bitmiyor. Kardeşim dediği belini doğrultamıyor. Berlusconi’ye kardeşim dedi nikah şahidi yaptı adam hapisten yeni çıktı. Bana kardeşim demesin aman aman…

BU ÜLKENİN TAPUSU NUFÜS KAĞIDIDIR

Bu ülkenin tapusu diyerek Türkiye Cumhuriyeti nüfus kağıdını gösteren Akşener, “Bu nüfus kağıdının dışında hiçbir torpile vallahide billahide ihtiyacınız olmayacak” dedi. Akşener sözlerini, “İnşallah Çorum’da güneş doğacak, güneş çıktığı zaman ampuller sönermiş"

ALMAYIN BUNLARI EVLERİNİZE

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in 6 Ağustos 2011 tarihinde, “Fakir aile ziyareti maratonum teravih namazından sonra başladı. Şu anda 9. aile ziyaretindeyim. Belki de sahura kadar sürecek” diye Twitter'dan paylaştığı mesaja ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Akşener, “Ayıp be ayıp. Bu ülkede fakir varsa sizin ayıbınız. 16 senedir iktidardasınız, ayıp. Almayın bunları evlerinize”