5 Nisan, 2018

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİLER

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve 1 Nisan 2018 Pazar günkü kurultayımızda Genel İdare Kurulu (GİK) ile Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeliklerine seçilen genel merkez yöneticilerimiz Anıtkabir'i ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Meral Akşener'in daveti ile kurultayımızın ardından ilk Genel İdare Kurulu toplantımız bugün saat 12.00'de genel merkez binamızda yapılarak partimizin yeni dönemde görev yapacak 15 kişilik Başkanlık Divanı üyeleri belirlendi. Bu toplantının ardından Genel Başkanımız, Başkanlık Divanı üyelerimiz ile GİK ve MDK üyelerimiz Anıtkabir'i ziyaret için genel merkez binamızdan yola çıktılar.

Aslanlı Yol'dan yürüreyek Anıtkabir'e ulaşan Sayın Meral Akşener ve beraberindeki heyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk koyup saygı duruşunda bulundular. Sonrasında Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen heyetimiz adına Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Anıtkabir özel defterine şu cümleleri yazdılar:

"Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ebedi lideri, aziz Atatürk, ülkemizi sizin idealleriniz doğrultusunda geleceğe taşımak, milletimizin her bir ferdinin huzur ve refah içerisinde yaşamasını sağlamak için kurduğumuz İYİ Parti’nin temsilcileri olarak Genel Başkanı, Genel İdare Kurulu Üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu üyeleri ile birlikte huzurunuzda bulunmaktan büyük onur duymaktayım. Milletimize görev olarak verdiğiniz, 'Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık seviyesinin ilerisine taşıma' ülküsünü yerine getirmek için, bir an bile durmaksızın çalışacağımızı, bu yolda, milletimizin eşit, adil, güvenilir bir düzende ve devletimizin bekasına, güvenliğine en küçük bir gölge düşürmeksizin yürüyeceğimizi, asla ve asla yorulmayacağımızı beyan etmekten kıvanç duymaktayım. Adınız, ilkeleriniz ve değerleriniz her zaman rehberimiz olacaktır. Rahat uyuyun."