13 ŞUBAT, 2018

Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük'teydi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli ve Aydın ziyaretlerinin ardından Kastamonu ile Karabük'ü de ziyaret ederek; bu şehirlerimizdeki il başkanlık binalarımızın açılışlarını gerçekleştirdi.

Böylece 25 Ekim 2017'de kurulan İYİ Parti'nin kuruluşunun üzerinden henüz üç ay gibi kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen, 34 ilimizin ziyaretleri tamamlanmış ve bu illerimizdeki vatandaşlarımızın tüm talepleri de toplanmış oldu. Gerek seçimlere kadarki süreçte gerekse seçimlerin sonrasında İYİ Parti iktidarında, bu taleplerin hayata geçirilmesi için şimdiden partimiz uhdesinde komisyonlar teşkil edilmiş ve bu komisyonlar alanlarında uzman olan kişilerin sorumluluğunda çalışmalara başlamıştır.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 13 Şubat günündeki ziyaretlerinde çok yoğun bir katılımcı kitlesinin kendisine eşlik ettiği gözlemlendi. İYİ Parti Kastamonu Kurucu İl Başkanı İlhan Engin ve Karabük Kurucu İl Başkanı Dursun Altıparmak ve bu güzel illerimizin teşkilatları tarafından düzenlenen açılış törenlerinde Genel Başkanımız, Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde de bulundu.

Kastamonu'daki şeker fabrikası örneğinde olduğu gibi Türkiye'nin her bir köşesindeki fabrikaların, mevcut iktidar tarafından bile isteye kapatılma sürecine sokulduğunu söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener;

"Fabrikalar çürüdü. Fabrikaların arazilerini de kupon arazi kabul ederek TOKİ’ye, yandaşlara verdiler ve oralara apartmanlar, AVM’ler diktiler. Bunların yönetim anlayışı bilinçli bir tercihtir. Eskiden bunlar iş bilmiyor, beceriksiz diyordum. Artık inanıyorum ki, şehirlerimizi fakirleştirip, bizleri muhtaç hale getirip, çocuklarımızı umutsuz, boyun eğen, sorgulamayan insanlar yapmak amacıyla kesinlikle bilerek yapılıyor." dedi.

Devam etmekte olan Afrin harekatı'na dair de konuşan Genel Başkanımız Meral Akşener, "Eğer konuşabilseydik, muhalefeti dinlemiş olsalardı, iktidar bize kulak verseydi, bugün bu durumda olmazdık. Bugün Afrin’deyiz. Kahraman Mehmetçiğimizin arkasındayız. Onlara duacıyız. Allah hiçbir ana kuzusunun ayağına taş değdirmesin, sağ salim evlerine dönmeyi nasip etsin." dedi.

Sıkışan Türk siyasetinin nefes alma noktası haline gelen İYİ Parti'nin her gün daha da hazır hale geldiğini söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bugüne kadar alternatif yok dendi. Türk Milleti'nin kurduğu İYİ Parti en önemli alternatiftir. En önemli seçenektir. Allah’ın izniyle yapılacak ilk seçimde, hem iktidarı, hem de cumhurbaşkanlığını alacağız ve tek adam yönetim anlayışını ortadan kaldıracağız." dedi.

"Konuşan, üreten, yarışan, barışan, adaletli, hukukun üstünlüğünü tesis etmiş, gençleri umutlu olan, kadınları ve erkekleri mutlu olan ve emeklileri gelecek endişesi taşımayan Türkiye’yi el ele vererek inşallah yeniden inşa edeceğiz." sözünü veren Genel Başkanımız, il başkanlık binalarının açılışlarının ardından ise hem Kastamonu hem de Karabük esnaflarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu.

Bol bol hatıra fotoğrafı çektiren ve Batı Karadeniz'in güzel insanları ile selamlaşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyaretlerinin ardından ise bir sonraki günkü programı için Karabük'ten iyi dilekler ile uğurlandı.


  • Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük'teydi
  • Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük'teydi

Medeniyet yolunun taşlarını
sadece cesurlar döşer...

Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı

AYRINTILI BİLGİ